Založ si blog

Pravda a súd patri Bohu.

Prečo ľudia i podnikateľa sa stali dlžníkmi?Keď nemúdri alebo prehnane „múdri“ politici robia zákony,reformy alebo preberajú zle diablove ponuky od smilnice vždy na to doplatí národ.
Keď z fondov EU spravil sa projekt i sa začali dávať ľuďom peniaze na podnikanie bola to obrovská chyba i pasca na nezamestnaných.Tak úrady sa zbavili hladných krkov keď posunuli nezamestnaných v podnikateľov a vyšlo tak že hladne krky sa začali dlhovať úradom i zdravotníctvu.Veľmi malo komu sa podarilo uchytiť v podnikaní.Veľa ľudí ani nestihli začať podnikať ako zbadali že obchod nejde i krachovali. Podnikatelia viac času stali vonku pred obchodmi i čakali na zákazníkov ale zákazníci neišli lebo nemajú ľudia peniazi a každý šetri iba na elektriku i plyn, veď z terajších platov iba to môžu si zaplatiť.  A tak podnikatelia museli ťahať si slučku okolo krku 2 roky aby nevracať peniazi aj keď chceli by vrátiť tak nemali , lebo investovali.Po dvoch rokoch štat čáka že dotyčné podnikatelia budu platiť dane, len že príjmy nie sú a na konte je – 0 a zaplatiť zdravotnú poisťovňu  není z čoho,preto Všeob.zdravotná krachuje vinou zlých i nemúdrych projektov ktoré pripravili štátne úradníci.Chudák národ chytil sa do pasce a teraz za peniaze ktoré dostali na podnikanie 100tis.sk predá aj gate, osud s nimi nemaznal teraz zarobia na tom sudy ,exekútor,a zdravotka ktorá im to penalizuje.
A kto potom v tomto štáte je kresťan?Kto berie si odvahu súdiť ľudí a ich osudy a ženy ktoré rodia a neboli pracovať ? Ukážte mi v Biblie kde povedal Otec od vyhnania Adama a Evy že žena musí pracovať .Čí nepovedal Stvoriteľ žene že bude v mukách rodiť a muž bude pracovať v pote svojej tvare ? Ne každý kto hovori Pane znamená že Boh ho vypočuje.Vera bez skutkov je prázdna! Správne povedal môj Spasiteľ Ježiš Kristus ľuďom :“ hovorite že verite a nevidíte ma.“
Pozemské bohatstva(zlato)s ktorého ministri i smilnica  vytvorila fondy i peniaze, čas ktorý úradníci používajú na pokutovanie i panele za každý deň všetko pátri  Bohu. Akým právom používate na obohatenie zlato,čas,čí nedýchate ste všetci rovnakí vzduch a Bohu za to neplatíte a čí nesvieti vám rovnako slnko i padá z neba dážď.Povedané Vám bolo odpúšťajte jeden druhému a milujte blížneho svojho.Ježiš Kristus povedal čo ste urobili tým to malým ,mne ste urobili , lebo Boh je v každom z nás . Neviete kresťani že mate sa obliesť do Pánovho rúcha aby ste všetkému rozumeli čo je správne a čo je podle od diabla.
Namiesto toho aby ste národ vyviedli zo smilnice ste pokračujete ďalej v jej hriechoch.Snažíte sa žiť z jej almužny ktorá nakradla pod čas 2 svetovej vojny od zabitých židov i nakradnutých relikvií i obrazov po celej Európe,ktoré potom „preprala“ v Švajčiarskej banke.Všetke svoje bohatstva vymenila za doláre cez kapitalistické zviera.
Naučte sa rozumieť boju Dobra proti zlu! Peniaze sú to diablove karty a rozdáva tým kto sa mu klania. Slovensko nemôže slúžiť dvom pánom.Všetke ich výpočty i šetrenia  k niečomu  dobrému nedoviedli a zákony sú falošne , lebo nie sú od Boha  .Národ ako sa trápil tak sa trápi ešte viac ,lebo diabol akcionár vyťahuje silu z národa.Nezmohli ste otvoriť ani v sebe raj  ani v ľuďoch o ktorom hovoril Boh.A preto že komunistickí zloduch teraz zaútočil to sú znamenia nepokojov , Otec už nedá jemu moc.Jeho zúrivý pohľad sa obráti na Európu a zničí smilnicu.Národy budu potrestané podľa proroctiev Malachiáš 1-4.

Anjeli pomohajú ľuďom.

28.11.2011

[caption id="attachment_13" align="alignnone" width="630" caption="Anjeli pomohaju ľuďom"][/caption] Už mnohé roky ľudia v Európe klamaní a udržiavané v poslušnosti spôsobom "malo vieš dlho viac »

Kresťanské hodnoty sú väčšie za demokratické.

28.11.2011

Kresťanské hodnoty nemôžu byť rovnaké ako hodnoty demokratov.Demokrati boli aj pred 100rokmi to sú té iste"dvorania" ktoré spravili revolúciu proti buržujom , oni neverili v Boha.Kresťan veri viac »

Hriech rodi hriech. Modlite sa i proste Múdrosť.

22.11.2011

Ambiciózne a realistické plány v politických stranách sa tykajú iba materiálnej stránky a nemajú nič spoločne s Božími plánmi. "Boh ne umy stvoril, Boh dušu dal, kedy že ľudia z duše viac »

Saudi Arabia Writer Killed

Saudská Arábia odmietla vydať Turecku podozrivých v prípade vraždy Chášakdžího

09.12.2018 19:59

O extradíciu sa snažil turecký prezident Recep Tayyip Erdogan.

rušeň, vlak, zssk

Ľuďom dochádza s vlakmi trpezlivosť

09.12.2018 18:00

Do svojho cieľa často prichádzajú neskoro. Nestíhajú prípoje ani dohodnuté stretnutia.

Syria, aleppo, chemický útok

OSN obnoví dodávky humanitárnej pomoci do Sýrie

09.12.2018 17:45

Je to prvá cezhraničná zásielka humanitárnej pomoci, odkedy sýrska vláda znovu získala kontrolu nad hlavným hraničným priechodom Nasíb.

donald trump

Donald Trump nesmie zasahovať do francúzskej politiky, bráni sa francúzska vláda

09.12.2018 16:02

Trump uverejnil na Twitteri správy o protivládnych protestoch vo Francúzsku a napadol aj Parížsku dohodu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 7
Celková čítanosť: 6440x
Priemerná čítanosť článkov: 920x

Autor blogu

Kategórie

Archív