Založ si blog

Hriech rodi hriech. Modlite sa i proste Múdrosť.

Ambiciózne a realistické plány v politických stranách sa tykajú iba materiálnej stránky a nemajú nič spoločne s Božími plánmi. „Boh ne umy stvoril, Boh dušu dal, kedy že ľudia z duše naučia žiť .“
Je mi ľúto tých ludi, ktoré chcú byť aj kresťanmi , aj služobníkmi smilnice , a radšej sa vzdajú „pravdy“ kvôli klamstvám Európskej Smilnice. Stavitelia Európskeho domu (Unie)  nemajú založený „Zakladaný kameň“ viery , lásky, pravdy a preto dom sa rozpadá i pohár Božieho hnevu je pripravený. Zjavenie : 17,18.
Európska smilnica zo 17 európskymi štátmi je založená na diabolských platformách a jej stvorenie sa začína z podlosti a klamstiev.Jej korene sú koreňmi smilstva ,potknutia , rozvratu a peniazi.Ako napísane v Božom Slove “ Peniaze sú iba potkýnanie , a základom peniazi je zlato.Veď niet toľko zlata aby ľudia žili šťastne.Ten kto dostava plat 3000 eur a viac je spokojne „mŕtvy“ zo svojim svedomím že ostatne ľudia máju na živobytie 260-300 eur,že rodiny (muži,ženy,deti , penzisti, bezdomovci, nezamestnaní ,choré a opustené matky s deťmi) žijú v chudobe kvôli peniazom. Nehovorím už o platoch v Európskom parlamente ,Nemcov ,lordov ,akcionárov a ostatných veľmož ktoré štáty iba využívajú na svoje bohatstva i rozkoš. Nečudujem sa že Gréci povstali nad takou nad vládou a nechcú byť otrokmi bezmocnosti , chudoby i znerovnoprávnenia.
Peniaze sú prekliate , preto že na nich je krv a pot oklamaných pracujúcich,zomrelých , zabitých, drog , prosti….k,vojen , všetkého nečistého. Účel svieti prostriedky ,a s peniazmi naopak , prostriedky svietia účel. Na takých prostriedkoch nemôže byť založené kresťanstvo. Keď že EU ma aj zakladateľov fašistov z tretieho rejcha a ich nakradnutých a falošných peniazi (libier , dolárov) ktoré sa schovali po 2 Svetovej a na Nurnbergskom procese boli utajené skutočnosti  lebo nevyhoveli mnohým pokrytcom i štátom (Nemeckú,Anglickú,Amerike) i štátom v ktorých fašisti sa schovali keď utiekali cez Vatikán.
Prezradím ľudia  Vám  hriech ministrov o ktorom oni nevedia , no modlím sa za nich aby boli spasený.
Keď diabol oklamal Gorbačova i spravil z neho Judaša v ZSSR vtedy zlo našlo Judašov i v Československu.Boli nimi Klaus i Mečiar .Oni oklamali svoj národ , tým že pozbierali z lúdi peniazi a odkúpili za ich že peniazi ich majetky(závody , fabriky,pozemky) čo dlhé roky stavali po Svetovej vojne..Načo bolo ľuďom odpredávať bohatstva zeme keď im to patrilo.Národ dva rázy sa oklamal a ešte za to dal peniaze aby jeho okradli o ich že majetok. Tak bol oklamaný národ diablom v korupciách s kupónovými knižkami,privatizáciami a akcionármi , ktoré obchodujú s tým čo nie je ich.Ako povedal Boh Otec v Božom Slove “ …prídem a potrestal tých , kto predáva to čo jemu nepatri …“ Tu je Biblická mudrosť , keď Ježiš Kristus nechcel sa pokloniť satanovi a povedal že všetke bohatstva sveta nepatria zloduchovi ale Bohu Stvoriteľovi.
Čas smilníkov prišiel ku koncu ,skoro Boh Otec vyleje čašu hnevu , a už nikto nebude vyberať Božie zlato zo zeme , a nikto nebude počítať Jeho národ , a nikto nebude predávať Jeho zem , ani otročiť Jeho národ žiadnymi percentami , a nebude sa pokutovať na Božej zemi  ani penalizovať poplatkami za omeškanie času. Preto že ani zem , ani priestor, ani čas nič nepatri ľuďom.Čas tých ktorí nakladajú na ľudí dané a z ich že práci i mozolí žijú sa pominul. Modlite sa tie ktoré sa potkli a proste Boha Otca aby nevymazal vaše mena z Knihy Života ,preto že ste odbremenili Stvorenia Božie a nakladali na nich dané , a obchodovali zo Smilnicou , svojimi „slepými“ skutkami ničili osudy ľudí. Ponáhľajte sa preto že neviete kedy príde Pán a Sudca , dnes alebo zajtra.Keď nechcete svoju vieru naplniť skutkami , k čiemu vám bude chápanie tajomstiev vzkriesenia. Zahoďte slova koalícia , opozícia a prejdite na kresťanstvo . Zomierajúci rod ľudí nič nepochopil o živote,stvoreniu človeka a večnosti, lebo sa učil od mŕtvych , preto i stali sa rabmi hriechu. Od Živého Boha sa treba učiť i múdrych ľudí ktoré boli rabmi a stali deťmi Božími. 
Bezbožných ľudí nech súdi Boh.
Prečítajte Bibliu . Lukáš 14:33,16,17.
S láskou k ľuďom El.

Anjeli pomohajú ľuďom.

28.11.2011

[caption id="attachment_13" align="alignnone" width="630" caption="Anjeli pomohaju ľuďom"][/caption] Už mnohé roky ľudia v Európe klamaní a udržiavané v poslušnosti spôsobom "malo vieš dlho viac »

Kresťanské hodnoty sú väčšie za demokratické.

28.11.2011

Kresťanské hodnoty nemôžu byť rovnaké ako hodnoty demokratov.Demokrati boli aj pred 100rokmi to sú té iste"dvorania" ktoré spravili revolúciu proti buržujom , oni neverili v Boha.Kresťan veri viac »

Pravda a súd patri Bohu.

20.11.2011

Prečo ľudia i podnikateľa sa stali dlžníkmi?Keď nemúdri alebo prehnane "múdri" politici robia zákony,reformy alebo preberajú zle diablove ponuky od smilnice vždy na to doplatí národ. Keď viac »

Saudi Arabia Writer Killed

Saudská Arábia odmietla vydať Turecku podozrivých v prípade vraždy Chášakdžího

09.12.2018 19:59

O extradíciu sa snažil turecký prezident Recep Tayyip Erdogan.

rušeň, vlak, zssk

Ľuďom dochádza s vlakmi trpezlivosť

09.12.2018 18:00

Do svojho cieľa často prichádzajú neskoro. Nestíhajú prípoje ani dohodnuté stretnutia.

Syria, aleppo, chemický útok

OSN obnoví dodávky humanitárnej pomoci do Sýrie

09.12.2018 17:45

Je to prvá cezhraničná zásielka humanitárnej pomoci, odkedy sýrska vláda znovu získala kontrolu nad hlavným hraničným priechodom Nasíb.

donald trump

Donald Trump nesmie zasahovať do francúzskej politiky, bráni sa francúzska vláda

09.12.2018 16:02

Trump uverejnil na Twitteri správy o protivládnych protestoch vo Francúzsku a napadol aj Parížsku dohodu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 7
Celková čítanosť: 6442x
Priemerná čítanosť článkov: 920x

Autor blogu

Kategórie

Archív